• Tel: 0318 357 42 42
  • E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

MARKA-MODEL:BİNDER

MARKA-MODEL:Mettler Toledo

MARKA-MODEL:Beckman Coulter Allegra X-22R

MARKA-MODEL:BİNDER

MARKA-MODEL:BİNDER

MARKA-MODEL:Techne TC-Plus

En hızlı alüminyum bloklarla, Techne TC-Plus termal cycler, daha hızlı ramp oranları , modifiye programları ve modifiye reaksiyon karışımları kullanılarak PCR tepki sürelerinde önemli tasarruflar sagladıgı gösterilmiştir.

Zaman tasarrufu birçok araştırma laboratuarı için bir avantajdır ve Techne TC-Plus termal cycler,hızlı PCR protokollerinin kullanımı için ideal bir araçtır.

MARKA-MODEL:Mettler Toredo

MARKA-MODEL: Biotek Synergy 2

Synergy 2 BioTek yaşam,bilim,araştırma ve ilaç keşfi piyasaları için tasarlanmış yüksek performanslı bir multi-mode plaka okuyucudur. Floresan algılama sistemi,araştırma ve tarama uygulamalarında en iyi performans seviyesi için derin engelleme filtreleri ve dikroik aynalar kullanır.Absorbans algılama sistemi, bu okuma modunda en iyi düzeyde esneklik sağlayan, monokromatör tabanlıdır.

MARKA-MODEL:Kuhner Shaker X

MARKA-MODEL:Heidolph

MARKA-MODEL: ESCO Class ll BSC

Masa üstü, kapalı-güvenli çalışma ortamı.

Ön cam elektrikli, eğimli ve giyotin tipte olup, UV lamba çalıştırıldığı zaman tamamen kapanabilir.

Cihazın biri ana ve diğeri eksoz olmak üzere iki HEPA filtresi vardır. Havanın % 75' i sirküle edilip çalışma yüzeyine, % 25' i eksoz HEPA filtresinden odaya verilmektedir.